| ThiiisIsMee a întrebat:

Hey1Cine joaca LadyPopular...imi puteti sa imi rasp la intr?happy... daca ai un apartament mai maire pe lady popular iti cresc energia si igiena mai mult sau ce?happyDau fundita daca doritihappy

Răspuns Câştigător
| Name2 a răspuns:

Iti cresc mai mult punctele si iti scad bani daca il inchiriezi. Dar mai poti sa il cumperi cu diamante si atunci nu iti mai ia banii.

P. S Daca consideri raspunsul meu folositor poti sa imi dai fundita:d

3 răspunsuri:
| Bubbles a răspuns:

Daca ai apartament mai mare iti da puncte mai multe dar si iti ia din bani mai mult

| allesandra a răspuns:

Doar punctele iti cresc...banii iti scad

| adina_5358 a răspuns:

Buna.nu are nici o legatura apartamentul cu energia sau cu igiena... aprtamentul iti da o anumita suma de puncte dar iti ia si o suma de bani in fiecare zi.vezi ca sus in dreapta pe pagina de joc scrie ajutor, apasa acolo si o sa scrie si apartamentele in lady popular, acolo iti arata toate apartamentele. funda?