| xXCrissXx a întrebat:

Heey! Am şi eu o întrebare mi-am reinstalat messul [yahoo messenger 11] e mai nou k imbunatatiri. etc. dar nu imi merg emoticoanele. imi apar dar cand apas pe ele. si dau ENTER îmi arată gol adica nimic sad. pls spuneţimi dc sau km să fac să le am :X... dau fundiţă + voot puppy dog eyes :*.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Am gasit solutia, daca ai instalat sweetIM dezinstaleazal si dupa o sa mearga
Ca sa dezinstalezi:Control panet - programs - unistall a program si cauti acolo sweetIM