| FunkyyBeiib a întrebat:

Heyi.Help mee! Deci imi place d eun baiat dar nu il cunosc de prea mult timp.am facut rost de id lui sicand a intrat mi-a dat accept si m-a intrebat cine sunt is i-am zis ca sunt o fata de la scoala si m-a intrebat daca sunt ucmva o colega d eamea...Si pe o colega a intrebat-o la fel.Si oare e posbil sa o placa?

2 răspunsuri:
| MisW a răspuns:

Daca ai intreba ai si afla...

| prisedeea a răspuns:

Vorbeste cu el! cel mai bine este sa vb cu el, daca u incerci nu vei sti niciodata! vb cu el happy funa? smug