| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Acum 2 ani am avut o relatie cu o fata, dar ea s-a despartit de mine. A fost prima relatie la care chiar am suferit. Dupa un timp uitasem de ea pana vara aceasta cand mi-a dat cerere de prietenie pe Facebook. De atunci numai la ea ma gandesc si as vrea sa fim din nou impreuna. Chestia e ca nu stiu cum sa ma bag cu ea in seama, dupa atata timp. Orice sfat e bine venit, multumesc!

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust.

| DorelExpertu a răspuns (pentru supadeceapa):

Nici supa de ceapa?

| supadeceapa a răspuns (pentru DorelExpertu):

N-am incercat sad de obicei o mananc pe toata dintr-o inghititura.

| DorelExpertu a răspuns (pentru supadeceapa):

O asezoniezi cu fasole batuta?
Mie imi place la nebunie combinatia asta.

| antoniaidk a răspuns:

O reîmpăcare cu fosta nu e cel mai inteligent lucru, dar dacă chiar vrei, ii poți scrie și o poți intreba cum mai e, dacă vrea sa vorbească cu tine, sigur va caută subiecte de cinversatie