| Mixaeela14 a întrebat:

Heyy >buna:
Ma numesc Mihaela ))
Si am o problema
Am avut prieten
am 14 ani
am avut prieten undeva jumate de an
Intro zii inainte sa iesim el a fost la un club cu una din fetele care le simpatizeaza el acum la moment ( acum la moment suntem despartiti)
Si dupa ce am iesit, mi-a scris pe facebook ca vrea sa facem o pauza
eu am vorbit cam "urit" cu el
S-a suparat, si m-a blocat
Acum spune la toti ca sunt cu nasu pe sus si sunt o curva ))
Nu i-am atras atentia
dar nu pot dormii noaptea, ma doare inima si ma gindesc doar la el
Acum nu demult mi-a scris ca daca ceva eu nu mai sunt in lista neagra la el
Am mai vorbit putin
Si intr-o seara imi spune: Hai sa ne impacam, nu vrei sa fim din nou impreuna?
Eu sarind in sus de fericire spun daaaa
(Noi de multe ori ne-am certat si trecea o luna si ne impacam))
El a spus ca vrea sa imi spuna ceva, dar eu am iesit si nu eram online
eram cea mai fericita cu gindul ca ne-am impacat
Apoi a doua zii il intreb ce ai vrut sa imi spui?
Da el spune hai tei dus si ma mai injosit atunci ))
aTUNCII AM inteelss ca a fost o gluma cu iimpacarea si ca el era cu niste baietii si nu aveau de cine sa se amuzee
Apoi mai inseara imi spune ca nu el a scris cuvintele alea uritee
Si ca o sa vorbim mai inseara norml dupa ce o sa se duca baietii de la el din casa
Ca BAIETII IMI SCRIAAU diferite
Acum un caz mai inainte de a fii impreuna
El isi trimite;** si

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani nu te gandi la prieten si altele!
Cand vei fi mare o sa regreti ca nu ai copilarit si ai facut lucruri care se fac dupa 16 ani
pa-pa

| abcabcabc a răspuns:

Uita-l nu merita sa te stresezi pentru magari, bucurate de viata si fii mereu vesela asa va suferii el mai mult decat tine si-ntrun final vei gasi pe cineva care te merita

| dianamrrrrr a răspuns:

Invata sa scrii romaneste, zic.