| Selenamontoya a întrebat:

De ce prietenii băiatului pe care îl plac și colegii lui se holbeaza la mine și se mai holbează și el?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ori stiu ca-l placi si de aia se uita, ori te place el si de aia se uita, n

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Holbarea, to stare at, în engleză.
Asta denotă interes crescut.
Poate te place.

| Andreeush a răspuns:

Nu e nimic ciudat în asta.
Mai ales dacă nu sunt niște străini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se holbau si inainte, dar tu acum ti-ai dat seama. Poate esti sexy si de aia

| DorelExpertu a răspuns:

Prietenul tau e swinger.

| Andrewe a răspuns:

Lumea se mai holbeaza cateodata, nu fii paranoica

| Selenamontoya explică (pentru Andrewe):

Nu e vorba de a fi paranoica chiar se holbează zilnic

| CrinaAle a răspuns:

Pai poate știu ca îl placi și e posibil sa vorbească de tine. Încearcă sa nu își pese atat, fa pe indiferenta și vezi ce se întâmpla. Poate te place și el, cine știe?

| Selenamontoya explică (pentru CrinaAle):

Ai dreptate chiar vorbesc despre mine pentru ca într.o zi am trecut pe lângă el și prietenii lui i.au făcut semn și l.au strigat și când am trecut pe acolo