| anonim_4396 a întrebat:

Heyy!

Treaba stă cam așa, am o relatie cu o fata de 1 an si 5 luni, ne intelegem bine, ne iubim, si cand aveam 1 an de zile ea avea 17 ani, i-am propus sa avansam si noi in relatie si mi-a zis ca si ia isi doreste mult de tot, dar vrea sa faca 18 ani si se va intampla si am inteles-o, acum 4 luni de zile a facut 18 ani si inca nu s-a intamplat si i-am zis ca daca nu se ma simte atrasa de mine, nu ma mai iubeste, nu mai are rost sa mai stam impreuna si mi-a zis ca se simte atrasa de time mult ca ma iubeste, dar nu vrea, asa!

Oare de ce? M-am comportat mereu frumos cu ea?
Gresesc eu cu ceva?

Eu am 19 ani!

Merci!

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu trebuie sa o faca dupa bunul tau plac sau dupa varsta. Pur si simplu o face cand doreste nu cand ii spui tu. Daca nu o face cu tien, asta nu inseamna ca nu te iubeste.

| WaterDrop a răspuns:

Daca "ia" nu vrea, atunci probabil asteapta acel moment feeric (cuvant de cautat in DEX) cand se va simti indeajuns de confortabil sa treaca la urmatorul pas. Daca tu nu ai fost capabil sa o aduci in acel moment, atunci este normal ca "ia" sa nu vrea.Da`ti mai mult silinta si se va intampla.

| missfatadelatara a răspuns:

No prietene, treaba nu e ca o face când vrei tu, ci când simte ea. Mai rabdă și tu câteva luni ca doar nu mori.

thinking Sau suferi de apetit sexual extrem?

| Tupu_Ilie_1994 a răspuns:

Ba tu ai 19 ea 17 si e corupere de minorii poti sa faci puscarie.