| onxoxo a întrebat:

Heyy! voi ce ati alege? (fiind vorba de liceu) as cam vrea sa ma duc la liceu la Tulcea dar sunt putin nehotarata! camin sau o proprie garsoniera? eu zic ca la garsoniera ai mai multa liniste si poti sa inveti mai bine! acum bineinteles nu stiu cum e la camin! deci fetelor cum e mai exact? poti invata linistita?

4 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Poti invata in liniste si la camin. La garsoniera e vorba de bani.

| onxoxo explică (pentru Ammy93):

Ok! mersi! nu am o problema cu caminul! evident ca nu! doar ca asa vrea super liniste pentru invatat! happy

| EaEmma a răspuns:

Daca e garsoniera ta ..merita...la camin nu stiu daca merita e cam galagie.

| onxoxo explică (pentru EaEmma):

Pai cam asta incerc sa evit!