| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy! voi ce planuri de vacanta aveti?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poi, m-am gandit sa fac o gramada de chestii diferite ca sa treaca timpul mai repede, si sa nu ma plictisesc:
-sa ma plimb cu bicicleta din cand, in cand;
-sa citesc carti (ex: Elevul Dima dintr-a saptea, Romanul adolescentului miop, Singur pe lume, Robinsoe Crusoe, Moara cu noroc, Corigent la limba romana, A sti sa traiesti printre oameni, etc, banuiesc ca deja te-am plictisit cu atatea cartilaughing, dar astea sunt foarte interesante de aia ti le recomand si tiebig grin )
-sa merg o saptamana si la bunici;
-10 zile mergem in delta;
-ocazional sa ma plimb cu prieteni;
-ascult muzica;
-joc jocuri la PC;
etc, niste lucruri obisnuite dupa parerea mea, ce fiecare copil poate sa faca big grin

2 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Duminica ma duc si stau o saptamana la verisoara mea. Pe urma ma duc o saptamana la mine la tara. Pe 17 iulie ma duc la mare.Pe 3 august la munte. In rest ies cu prietenele cu rolele, bicicletele, in oras big grin...

| natalyia a răspuns:

Pai eu merg la tara si apoi la munte. tu?