| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* ...stiti ca se apropie craciunul, revelionul si inainte de revelion este si majoratul verisoarei mele.As avea 2 intrebari la voi :
1)Spuneti-mi si mie cam ce cadou as putea sa ii cumpar ca nu am nicio idee straight face
2)Dati-mi si mie idei de rochii de seara lunga va rog happy. Sau nu stiu orice idee este bine venita in legatura cu rochia.Sa va spun mai multe...eu am 1.58 inaltime si sunt cam slaba... aproape 40 de kg sad si am si picioarele subtirele :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ana vorbeste cu o croitoreasa sa-ti faca o rochie simpla rosie sau neagra, cu bretelute si putin closata, un cordon mare cu o funda mare la spate, sau daca o vrei mai simpla o sa gasesti reviste destule, un material nu foarte scump, de efect sa fie, un saten, superrrrrrr cu margelutze frumoase si cercei asortati, o posetutza mica plic sau cu lantisor

7 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Buna... Uff... Pai.ai putea sa ii cumperi un parfum, o bluzita, nu stiu, ceva de imbtracat, sau niste bijuterii...
Si pentru rochita scuze... nu prea am idei...pentru ca nici nu stiu ce iti place...etc... poti da o raita prin magazine si vei gasi...
Numai bine!

| Yly a răspuns:

Poti sa iei ceva folositor sa ii ramana amintirebig grin.si eu anul acesta incep cu zecile de majorate.colegi .prieteni una altabig grin
Sau puteti pune mai multe persoane si luati impreuna ceva mai mare...pe la noi asa se practica de maj.
Un tricou haios, o esarfa. un parfum mai de fite.
Si legat de rochiethinking noi nu stim ce iti place.iei pe o prietena de manuta si fuguta la magazine.succes

| naty_3185 a răspuns:

Pentru tine, nu prea am idei cu rochia! cauta si tu prin magazine! sigur vei gasi ceva! si in legatura cu verisoara ta, daca dispui de multi bani, ii poti cumpara un lantisor sau o bratara finuta, un buchet de flori mai special, sau poti face un tablou cu voi doua in rama! poate iti vine si tie vreo idee! altceva nu-mi trece prin minte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rochitza o vrei pentru tine? de ziua verisoarei tale? ei ii poti cumpara o geanta daca are peste 3 ani ca n-ai spus nimic despre ea, dar ne-ai spus despre piciorushele tale subtiri, geanta pentru verisoara ta
http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...rochita este pentru mine nu pentru verisoara mea tongue si sa arate bine rochia deoarece vreau sa o port si de craciun si la majorat si de revelion...ca sa nu mai dau atatia bani de 3 ori ..si sa o pot folosi daca mai este buna si la banchet :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si despre verisoara mea...are 18 ani...implineste de fapt 18 in decembrie si nu prea am idei ce as putea sa ii iau straight face

| vonneest a răspuns:

In privinta cadoului ar trebui sa ne spui cate ceva despre ea, ce fel de persoana e...
In privinta rochiei, sa inteleg ca nu esti prea inalta si foooarte slaba, corect? Indreapta-te catre rochii lejere, vaporoase, sau cu volane. Cat despre lungimea rochiei iti spun un secrethee hee : daca rochia se opreste deasupra genunchiului aceasta va da impresia de picioare lungi. Sper ca ti-am fost de ajutor. pa'pa