| Andraanda a întrebat:

Hi...Am o problema. Am prmit un pk care ee tare raw dar nu merge sa vb la microfon. Am incercat tot ce stiu legat de control panel audio setting dar nu merge. Ma puteti ajuta voi va rog! Funda![; x]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigura-te ca placa de sunet e corect instalata si ca ai bagat mufa de la microfon e bagata unde trebuie ca sa functioneze corect, si ca microfonul tau e un si e pornit, de aici si pana la a vorbi prin voce pe mess nu mai e cale asa lunga, trebuie doar sa faci un mic setup inainte de a face primul apel prin care mess-ul se asigura ca auzi si ca microfonul tau functioneaza si apoi poti suna unde vrei tu happy