| TwEEty_9286 a întrebat:

Hi, ce parere aveti despre miley cyrus?batting eyelashes funDha+vot!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna. Vrei sa fiu sincera?

Inainte aveam o parere buna despre ea. Acum nu o suport. De la un moment dat chiar ma enerveaza toti actorii astia de pe Disney Channel.
Nu stiu, o credeam fata de treaba, dar de cand a inceput cu drogurile...
In plus, e si cam uratica si are vocea cam ciudata.
Parerea mea. Hai, dati-mi "stupid-uri". rolling eyes

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai inainte imi placea ffoarte mult de ea!
sunt mare fan ''Hannah Montana''! ea este o actrita foarte buna!
si imi plac foarte multe melodii ale ei(aproape toate)

dar din pacate a luat-o pe drumul drogurilor sad, fumand salvie!
si vrea sa joace in filme pentru adulti...nu e deloc un exemplu bun pentru miile de fani pe care ii are!

bye-bye

| aliceinchains a răspuns:

Sincer, mie nu imi place. Nu imi place cum canta.Interpreteaza rolurile mai bine.happy
Dar nu-mi place cum canta, pentru ca nici nu e genul meu de muzica, eu ascult doar rockhappy

| laura23 a răspuns:

Are voce, am ascultat-o cantand live pe yutube si chiar canta foarte bine insa de la o vreme si-a cam luat-o in cap, nu mai e cum era odata.

| DroGuleTz a răspuns:

Pai este foarte draguta si canta bine :X fundita?puppy dog eyes

| HelpBoy a răspuns:

Inainte avem o parare buna dar de cand s-a drogat am o parere proasta.

| AlexDoud a răspuns:

Pai eu nu sunt un fan foarte mare al miley cyrus dar are o voce frumoasa si cantecele ei sunt frumoase! fundita?

| Evileye6 a răspuns:

De cand s-a drogat am o parere proasta.