| CuteGirlSweet22 a întrebat:

Hi! Eu sunt la dieta si voi posta aici ce mananc si ce exercitii fizice fac, iar voi imi puteti da sfaturi:
(le am notate intr-un caiet)
11. iunie
Sport-nu mi-am notat dar am facut
Mancare:4 mere+200ml ciorba de legume+1 ardei umplut cu carne si orez cu smantana deasupra
12. iunie:
Sport:20 squats+30 lunges(cu piciorul drept)+30 lunges(cu piciorul stang)+50 seconds wall squats+100 jumping jacks+50 seconds wall squats+40 sumo squats+30 leg raises+20 squats+15 sit-ups+5 crunch+5 leg raises+10 seconds plank+ 10 sit ups+4 push ups+10 seconds plank+ primele 14 minute de aici http://www.youtube.com/watch?v=I5COzZlxaI4.
Mancare: 3 mere+ 200ml ciorba de legume+ 1 ou de gaina fiert mancat cu sare.

Ar trebui sa fac mai mult sport? Am mancat prea mult pe 11. iunie? Dar pe 12? Imi puteti spune cam cate calorii ar trebui sa mananc pe zi-am 151, 5 cm si 43, 3 kg(Vreau sa mai slabesc macar 2 kg). Alte sfaturi?

P.S:Multumesc. Funda

4 răspunsuri:
| RalukBrown a răspuns:

Hmm și câți ani ai?

| CuteGirlSweet22 explică (pentru RalukBrown):

13(implinesc pe 22 iunie)

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatia e buna, sport la fel, 4, 5 mese pe zi ar trebui sa ai. big grin
-si pe zi, poti manca pana in 500 de calorii.

| ENDofGaming a răspuns:

.i.