| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi TPU, am 15 ani si de putin timp m-am apucat de exercitii acasa. am 1, 78m si in jur de 60kg. Am luat in decursul a 3 luni aproximativ 5 kg in greutate si am crescut cam 3-4 cm. As vrea sa stiu cum as putea lua in greutate sanatos. Eu incerc sa mananc cat pot de bine insa nu respect mesele principale ale zilei eu avand un program cam "nebun" sa spun asa tinand cont ca adorm foarte tarziu, dupa ora 3-4 dimineata si ma trezesc in jurul dupa-amiezii. Credeti ca influenteaza programul asta dezvoltarea si cresterea in masa musculara?

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Evident ca da, deoarece corpul incepe sa se odihneasca din jurul orei 10 seara si fiecare organ se odihneste la o anumita ora, poate ca acum nu conteaza asa mult dar mai incolo o sa se simta in dezvoltarewinking