| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU!

Deci eu am o prietena ff apropiata.
Astazi am intrebat-o daca e suparata pe mine si mie spus ca da, am intrebat-o de ce si mi-a spus ca am jignito, dar eu nu as indrazni niciodata sa o jignesc si ea acum numai vb cu mine, cineva i'a bagat in cap k eu am jignito...

Va rog ajutati-maa cat mai repede. Funda pentru. cel mai bun si util sfat :d

Răspuns Câştigător
| AndreeaDM a răspuns:

Incearca sa vorbesti deschis cu ea si sa ii spui exact ceea ce ai scris (ca tu nu ai indrazni sa o jignesti). Apoi o poti ruga sa iti spuna sincer daca i s-a spus acest lucru sau daca a observat chiar ea. Daca i s-a bagat in cap ca ai jignit-o atunci explica-i ca nu ai putea face asta si daca zice ca a observat chiar ea spune-i ca desi tu nu iti amintesti iti pare sincer rau! Vorbeste cat mai sincer si cat mai dechis si sigur va impacati. Succes oricum!