| cici96 a întrebat:

Hi TPU! sunt Disperata! vreau sa slabesc! ma uit la mine si imi vine sa o iau razna! va rog ajutati-ma! de fapt cel mai mult as vrea sa dau burta jos, dar cum? crying nu imi suport!

3 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Multe abdomene, dieta echilibrata si detoxicolon sau colonhelp happy

| mFlorian a răspuns:

Avand in vedere ca a venit vara ai putea sa te duci in parc la alergat, iar cu dieta bazata pe fructe/legume nici nu-ti vei da seama cand ai dat burta jos.Bine...trebuie sa te si tii de treaba, asta insemnand si fara sucuri/dulciuri/mancaruri bogate in grasimi necontand de scuzele pe care le creezi.

Răspuns utilizator avertizat