| DeyuXd a întrebat:

Http://d3d3-doll.blogspot.com/ cum vi se par pozele? sunt facute de o fata de 12 ani care nu face cursuri de arta fotografica.Cat mai multe raspunsuri:* Primiti si fundita;)

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Wow, foarte frumoase! Şi eu am 12 ani şi fac poze reuşite, dar ca ea... Felicitări, să muncească în continuare, să nu se lase de fotografiat!

| valy a răspuns:

Is super pozele.ar trebui sa faca ceva avand atat talent.sa nu il lase sa nu faca nimic in privinta asta ca e pacat

| lol1232 a răspuns:

WooW chiar se pricepe nu gluma sunt foooarte minunata are talent nu gluma.big grin

| iuandfto a răspuns:

Daca toate pozele sunt facute de ea atunci : Wow! Toate sunt super. Am facut si eu niste poze pe care le-am pus pe blog. Dar nu se compara cu acestea. Uite niste poza facute de mine http://ganduri-andreea.blogspot.com/2010/07/poze.html dar nu se compara cu ale ei. Ea are un talent innascut.

| CataVegas a răspuns:

Incredibil aceasta fetita chiar ar merita un curs de arta chiar mai mult sunt ff frumoase pozelewinking~!

| DeyuXd explică:

App:S
sincer nu toate pozele sunt facute de ea
adica sunt doar vreo 3-4 poze care nu sunt facute de ea...si se observa care nu!

| DeyuXd explică:

Ca sa vedeti toate pozele
dati la postari mai vechi:X

| efimash a răspuns:

Sooooper

| cezii a răspuns:

Suunt suuperrlove struck=p~
S`o tina tot asa; x=p~