| wdsasd a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=4EnJnWuycJ0 CE TAREEE E! nu neaparat reclama in sine sau cornul desi e foarte bun ci aventura tipului. mi-ar placea sa am o astfel de aventura "sa nu ma duc nicaieri deci sa plec oriunde" impreuna cu niste prieteni adevarati, sa dormim cu cortul in padure si sa ne ratacim, sa ajungem in alt oras si sa spalam parbrize sa ne luam un 7 days. voi ati avut o astfel de aventura? povestiti-o. aa si nu povestiti cum ati fost cu doamna invatatoare la picnic in padure:D

Răspuns Câştigător
| viiooVe a răspuns:

Si mie imi place reclama e foarte tare.Sincer si mie mi-ar placea sa traiasc astfel de aventuri.De fapt tuturor ne-ar placea sa traim aventurile altora, dar de fapt aventurile pe care le traim noi insine sunt la fel de tari, depinde din ce parte le privim si de ceea ar trebui sa te gandesti la aventurile pe care le traiesti tu ca si au ar fi ale altcuiva si ti s-ar parea la fel de cool.Deci in concluzie:Fii tu insuti ereu! Asa e cel mai bine.Parerea mea.