| Whoisthis01 a întrebat:

I-am scris unui băiat și el ma întrebat de unde il știu, iar eu i-am spus ca nu conteaza. El nu mi-a mai raspuns la mesaj dar nici seen nu a dat. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Arata putina maturitate si asumare. Daca l-ai bagat in seama, vorbeste cu el si raspunde-i la intrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai dat cu batul in balta!
Bravo tie, cu un raspuns atat de urat mai vrei sa-ti arspunda la mesaje?
Evidnet ca nu are de ce, fiindca te-ai dovedit a fii obaznica.

| VoidEternal a răspuns:

Să ii spui de unde îl știi. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Poate are și el viata personala?
Nu toată lumea sta non-stop pe telefon.

| rxbiesx a răspuns:

Normal ca nu ti a mai scris dacă i ai răspuns asa. și mie mi s ar părea creepy tbh