| anonim_4396 a întrebat:

Și voi sunteți genul de persoana care raspunde super repede la mesaje? Pai asta sunt eu, iar cmbp a mea raspunde așa greu, după vreo 5 minute. Cred ca s-a cam plictisit de mine

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Sau poate are și ea ceva de făcut între timp. De exemplu citit ceva sau se uita la ceva anume. Nu cred ca ție ți-ar placea sa îți lași activitățile naibii doar ca să vorbești toată ziua cu prietena ta virtuala. Prietenia oricum nu tine de cât de repede răspunzi la mesaje.

| Diaaa2004And a răspuns:

Poate că mai vorbește cu cineva înafara de tine sau are altceva de făcut. Și eu răspund repede la mesaje iar cea mai buna prietena a mea îmi răspunde după CATEVA ORE. Cel mai simplu ar fi sa o întrebi de ce îți răspunde greu și gata.

| blackheart26 a răspuns (pentru Diaaa2004And):

Dar pe mine mă deranjează ca persoanei respective îi scrie mesajele mai repede, nu o face sa aștepte, și eu mă simt puțin data pe locul 2, înainte îmi raspunde foarte repede dar de la un timp așa e.