| popmirgea1999 a întrebat:

Ieri m-am jucat pool(biliard) cu o fata pe facebook (desigur nu a vrut din prima dar tot am convins-o)si dupa ce a intrat i-am multumit ca a acceptat si mi-a zis ca "ce modest sunt".thinking
Ce a vrut sa spuna?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca ai bunele maniere

| valentingb a răspuns:

Inseamna ca nu prea stie sa se exprime. De fapt a vrut sa spuna " Nu fac un lucru asa de mare pentru tine, totusi e frumos din partea ta ca imi multumesti. Cu placere!".
Sper ca ai inteles acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Că ai fost un drăguţ cu ea probabil.
Te pup!

| facepalmlol a răspuns:

Ca esti modest.
Ce? Nu stii ce-i aia?

| rawrr0miruna a răspuns:

Adica ca ii multumesti pentru un fleac, cred ca a fost distractiv pentru ea, cum si probabil si pentru tine!winking

| popmirgea1999 explică (pentru rawrr0miruna):

Pentu mine nuwinking
dar pentru ea de de ce oare?