| anonim_4396 a întrebat:

Ieri un baiat de la mine din scoala mi-a cerut prietenia pe o retea de socializare si eu am acceptat.Baiatul acesta este un baiat buna dupa parerea mea, dar injura si mai zice uneori cuvinte urate.Sta cu grupul popularilor.Eu vreau sa-mi fac prieteni noi si as vrea sa va cer urmatoarea parere:sa ii dau mesaj?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. De multe ori oamenii astia dau cerere sa ai mai multi prieteni pe Facebook implicit mai multe like-uro

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ia-o usurel...cati ani ai?

| Stefany23 a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

Am 14 ani si nu-mi place de el! Vreau doar sa-mi fac prieteni noi!

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru Stefany23):

Fa-ti intai cu fete vezi ce se mai barfeste despre baieti mai inveti cate ceva, pareri eu stiu ce se mai vb intre ele....si pe urma la baieti sau iubit...ai timp pleci la liceu cunosti altii unii draguti alti perversi mincinosi nu te repezi antai cunoastei bine, nu se stie an fata ati rade si in spate te barfeste

| Stefany23 a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

Ok,multumesc!