| iuliasistrify a întrebat:

Il iubesc dar nu stiu cum sa ii spun, stau in pauza la scoala cu el, mai glumim dar nu stiu cum sa ii spun ca il iuubesc si ca il plac ce pot face? daw fundita

4 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Ia`l intr-un loc mai gol si spune-i.
Daca esti timida, pune o prietena sa-l intrebewinking

| iza03zu a răspuns:

Poi mai bine... sa mai vb cu el si sa-ti dai seama daca te placa big grin ca daca nucrying nu o sa te mai bage in seama si o suferihappy mi s-a intamplat si regret acum sper sa nu patesti la fel pupic:*:*:*:*

| LoVe_6598 a răspuns:

Da. nu este un luccru bun sa faci tu primul pas.
Multe fete fac asta si se termina rau. Baiatul nu-i mai vorbeste nici pe jumatate cat vorbea inainte si. ele sufera!
Cel mai bine e sa filtrezi doar putin! Zambeste-i frumos. Si apoi o sa ai sansele sa iti ceara el pritenia!
Sper ca te-am ajutat.
fundita?

| *~naty~* a răspuns:

Flirteaza putin, stii de obicei baietilor nu le place sa fie fetele interesate de ei ci ei de fete

stiu ca o sa votezi nefolositor dar hey...ma bucur ca te-am ajutat