| Dyanes a întrebat:

Il visez in fiecare seara..nu mai stiu ce sa fac! de gandit, nu ma gandesc la el! Cica daca visezi pe cineva, acel cineva s.a gandit la tine?
Asa o fi?
Vreau un raspuns cat mai sigur.

3 răspunsuri:
| vampire16 a răspuns:

Da asa este, este vorba de dragoste aici cineva ete indragostita de tine.Succes!

| Trolli a răspuns:

Ar fi prea frumos sa fie adevarat, imi pare rau ca-ti spun asta! Il visezi pentru ca iti place de el, tu spui ca nu te gandesti la asta, dar subconstientul tau spune alta!
Si eu il visam pe Brad Pitt, dar asta nu inseamna ca el s-a gandit la mine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești foarte îndrăgostită, de ceea îl și visezi noapte de noapte.
Visele de noapte nu sunt sigure.
Vezi mai multe la dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.