| anonim_4396 a întrebat:

Imi cam place un baiat, care e fratele celei mai bune prietene. ei sunt doar vara in tara si cand sunt la prietena mea, el se tot uita dupa mine, dar cand odata prietena mea l-a intrebat de fata cu mine daca ma place a raspuns ca nu. ce credeti? ma place?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai poate ca a spus 'nu' pentru ca ii e rusine de sorasa... Daca zici ca se uita dupa tine cred ca da te place...BAFTA!

1 răspuns:
| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Poate ii era rusine sa recunoasca. baietii chiar daca nu par sunt timizi. asa ca exista sanse sa te placahappy