| Barbiie a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri frumoase big grin darr. thinking mai originale :X!
funda;*

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t porti cu mine` daca` mai vrei s` tin la tine`! K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine`, n`am aere ca sh tine`laughing

Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`batting eyelashes

0 sa`mi intelegi problemele la timpul` potrivit!happy

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!winking

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` poti s` respiri, atunci cand eu nu` sunt langa tine`!

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!smug

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu placwinking

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pichappy

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut doru` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este recewinking

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine uniti p amandoi sh suntem doar noi

De atata barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratatwinking

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!big grin

Eu nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!happy

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!batting eyelashes

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

.Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu`! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

.•[O faţă de [PRINŢESA]!
Un corp [INDECENT]!
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

. Frumusetea nu` se masoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai saturat Să’ţi pui viaţa Ca o intrebare.
ţine Capul Sus, Chiar daca doare tare.•.

•De obicei, ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu`, sh` daca e sa cad.
Ma voi ridica! ]

. Decat sa le dau satisfactie.
Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;]
Sh`o sa cad razand! =]

. Inca o data, iar sh din nou`, t` fac high cand tuu` t` simti low

Cand ai bani toti` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai " Nu voi fuma. voi fi cuminte ". Te apasa acum constiinta care inca te mai minte. Sh nu`i nimeni langa tine care sa te alinte.

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]

Xx. [[`ti-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`!
Acum`esti mai de ***`! winking
. ce s`a intamplat`? surprise
ti-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimat`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! ‘tє`n mortιι tєι.[laughing].; x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci aminte de ea?! Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti,mi e dor să te ascult!love struck

Never seems so really ended…no, I can`t really forget it! No.I can`t forget you!love struckŞi nimic din ce spui acum nu mai are rost! Pentru mine nu mai eşti, pentru mine.Doar ai fost! Toţi te iubesc.Că vor doar sa te f.ă! Eşti tare fatO.Cea mai mare paraŞutăă! Şi ne-am despărţit, dar imi pare bine.Că ştiu ca m`ai iubit numai pe mine!love struck.Nu am fost ca celelalte.Paraşute dărâmateee! S`aîntâmplat! Ştiu că nu ai vrut.Dar acum,după mult timp m`ai pierdut! Trebuie să ştii cum o fată bună o ţii lângă tinee! Nu e deloc uşor, mai ales cu o fată ca minee! Sunt poveşti, Sunt cuvinte.Sunt multe, şi multe clipee! Sunt versuri, Sunt filme.În care te regăseşti pe tinee! Lumea din jur mereu bârfeşte! Nu proceda la fel.Arată`le că tu ai trecut de acest nivel.Fii mai atent la ce scoţi pe gurăă! Nu ma jignii, Şi.nu te jignesc! Nu mă lovii,Să nu te lovesc! Ezită să crezi că viaţa e trista,Sunt lucruri între voi ce stau încă pe listă! În continuare voi lupta,pentru iubirea mea şi a ta! Te distrezi,ai uitat`o! În urmă pe ea ai lăsat`o! Ţie acum ţi`e bine.Dar ea,încă se gândeşte la tine! Şi nu o să mai cred ce mi se spune! Vreau fapte,m`am săturat de glumee.Şi aştept să te întorci tu la mine,vreau să văd dacă laşi orgoliul de bărbat din tinee. Vreau să simt că şi ţie îţi este dor,Vreau să îţi spun că te ador! Te iubesc mai mult ca ieri,dar nu ca mâinee!love struckSimte muzica cum merge prin tine,şi adu`ţi aminte de mine,că am fost cândva lângă tine.N`ai ştiut să apreciezi, Bine! Acum e rândul meu, ştii că trebuie să contez eu.
1. Sentimentele nu au pret, au valoare, culoare. Ceva atat de simplu nu moare!
2. A trecut mult timp, noi doi ne-am schimbat! Tot ce a fost frumos nu am uitat, desi ai fost piedici am rezistat.Cu tine niciodata nu am tinut capu’ plecat!
3. Sunt doar vise, par desprinse dintr-o poveste ce s-a sters, iar nopti la rand o retraiesc!
4. Am cunoscut cel mai frumos sentiment! Am invatat sa ma resemnez, sa pierd! mi-au ramas doar visele.Mi`e dor de mine cand nu stiam toate astea!
5. Inima mea de`atunci intr-una bate, razbate cu gandu’ ca poate orice rani pot fi alinate!
6. Am trecut peste tot,peste toate,peste vorbe proaste,
Peste prieteni falsi, peste priviri dusmanoase,
Peste toti vom trece, impreuna suntem de neinvins
Caci dragostea invinge cand ai sufletul aprins!
7. Asteapta-te sa fii lovit din toate partile,sa mergi pe cai ce nu ti le arata hartile!
Ce au unii si nu apreciaza, altii isi doresc si doar viseaza; x

Cum ai putea sa nu`i vorbesti? Ochii aia caprui sa nu`i iubesti?:o

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa lumea sa schimbe zambetul tau!; x

Inveti din greseli, de ce sa te temi? Mai bine crezi in dusmani decat in prietenioh go on

Oare doare?^_^.ti-am zis ca dupa ceva timp trandafirul mOarewinking

In viata mea intra cine vrea.Sta cine poate.Ramane cine meritahappy

Personalitatea ma scapa de greu.Pentru ca ce`i frumos ii place si lui Dumnezeuwinking; x

Un tOast pentru nOi, pentru cei ce ne-au avut, pentru bulangii care ne-au pierdut si pentru nOrOcOsii ce urmeaza sa ne aiba; x

| BantuletzRevine a răspuns (pentru DaNiElA_8352):

Degeaba te dai la mine Bitch, ca te-am vazut la reduceri.
laughing
Fundaa?puppy dog eyes

1 răspuns: