| codx a întrebat:

Imi dati va rog frumos multe subiecte de vorbit co o fata? pleasee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa afli ce ii place, intreab-o despre ea, ce ii place sa faca in timpul liber, ce carti prefera, filme, feluri de mancare etc. Asta la inceput cand incepi s ao cunosti, pe urma daca simti ca nu mai ai ce vorbi cu ea incearca sa faci conversatie din nimic, sa spui o replica stupida gen "ce cald e" ca poate ea iti da un raspuns inteligent si se leaga o alta conversatie. Incearca sa ii povesteti ceva amuzant din copilaria ta, indeamn-o si pe ea sa faca acelasi lucru. Multa baftahappy

4 răspunsuri:
| licurici77 a răspuns:

Prima data rebuie sa o intrebi cei place ei sa faca (in cazul in care o placi) si apoi sa discutati despre aceste lucruri

| Bianca888 a răspuns:

Poi mai intai intreab-o despre scoala, cum este, cum se intelege cu colegii, apoi despre iubitii ei, cati a avut, cum a decurs relatia, de ce s-au certat. Care ese culoarea ei favorita, ce zodie este, ce ii place sa faca in timpul liber, care este mancarea si bautura ei favorita, cum ar vrea sa fie iubitul ideal pentru ea, ce muzica asculta, ce vrea sa se faca cand o sa fie mare. Chestii esentiale. Succes! Si sper ca te-am ajutat.

| crysty97 a răspuns (pentru Bianca888):

Eu nu as vorbi despre fosti iubiti daca as fi in locu tauhee hee

| corsoandrei a răspuns:

Paaaiii... vezi ce subiecte aveti in comun si nah eu de exemplu glumesc cu ea o intreb de baieti cand trece un baiat prin fata ii dau un ghiont si o intreb daca ii bun baiatu'; cam asta pai in general ceva amuzant. big grin