| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Îmi doresc din suflet sa intru la Subofițeri la Câmpina sau Cluj Napoca, la poliție mai exact, faza e ca eu sunt perfect sănătoasă, dar am o mica problema, port ochelari de vedere de la vârsta de 10 ani, momentan am dioptriile -3, probabil pe parcurs au sa mai crească puțin, încă sunt in creștere, dar cu ochelarii văd perfect și la apropiere fără ei la fel, citesc orice, însă știu ca acolo trebuie sa îndeplinesc unele criterii... crying doar la 21-22 de ani pot sa fac operația la ochi cu laser, asa mi-a zis doctorul, deoarece cam atunci stopează dioptriile. Un sfat va rog? Sunt demoralizată total și am nevoie de un sfat util... crying

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum mai spuneam: reluam discuția după operație

| Anaasstasssssiaa explică (pentru sierra1):

Dar eu vreau sa aplic si înainte, din ce am auzit de la cineva care a mai fost la probe, cică te pune doar sa citești dintr-o carte și sa vezi niște cifre pe panoul acela, eu cu ochelarii ma descurc la panou, la citit citesc fără ei

| sierra1 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Fă tu cum vrei dar e vorba de o vizită medicală serioasă