| elizabeth a întrebat:

Imi doresc sa ma duc si eu maine la biserica la Denii dar usa mea(caci stau la bloc etajul 3, 13)se deschide greu si se inchide greu si nu pot sa scot cheile repede din ea si mie ca rad vecinii de mine ce sa fac? mai sunt si singura acasa! raspunsuri ceva

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Isus a spus: "Daca te rusinezi de mine, si eu ma voi rusina de tine in fata Tatalui."

Te rusinezi de Domnul?
Nu trebuie sa te intereseze spusele oamenilorwinking

| florinflorin14 a răspuns:

Nu-ti fie rusine, si nici teama. daca vor rade de tine sa le spui ca ei mai bine ar merge cu tine la biserica decat sa rada de tine. fara teama. ce faci, faci pentru Isus nu pentru altii

| andreutza1010 a răspuns:

De ce sa rada te tine? tu ai probleme cu usa. Multi oameni au asemenea probleme. Poti sa te duci fara griji.