| mihaitza90 a întrebat:

Imi place de o fata fffmult si nu stiu cum sa o cuceresc, ea nu stie ca o iubesc si nu am curajul sa ii zic dar cand sunt in preajma iei ma simt i n al 9 cer dar cand incerc sa ii vorbesc ma intzepenesc si nu mai vrea sa iasa cuvintele din gura

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai fi curajos, ai incredere in tine, fi natural, lasa timiditate la o parte, vb cu ea frumos, stai des in preajma ei, poarta-te frumos, fa rost de nr ei de tel sau de id-ul de mess, sau in cazul in care le ai, vb cu ea cat mai des, trimite-i un sms dragut, cucereste-o, bafta.

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna!
fa rost de nr ei...invit-o undeva si spune-i ce simti. lasa timiditatea ca nu te ajuta cu nimicwinking
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dracu mai se intampla asta. Explicati-mi si mie fenomenul asta.
O plac ffff mult, o iubesc fff mult... dar, surpriza... ea nu stierolling on the floorEi daca voi cu dumele astea nu sunteti de cartea recordurilorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii spui de la inceput. Stai mult in preajma ei, fii atent cu ea, invit-o in oras la o plimbare, i-ai mana... Isi va da seama singura ca o placi si daca te place si ea iti raspunde la invitatie... Hai, curaj, ca doar esti barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai sta in ionosfera, ca e frig si de-aia intepenesti... da-te si tu mai la nivelul marii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu-i spui?