| WLMA a întrebat:

Imi place de o fata, ma inteleg foarte bine cu ea. Cateodata se comporta foarte frumos cu mine, ma imbratiseaza, ma tine de mana si alte chestii de genu', iar alteori ma ignora total. Toate astea se intampla cand ne vedem, pe net sau prin sms nu imi raspunde niciodata. Ea nu a zis ca are prieten, toata lumea stie ca n-are, da eu tind sa cred ca are. Pe mine toata chestia asta ma omoara pe dinauntru (o zi se comporta frumos, apoi alta nici nu ma baga in seama). Ce se intampla, sau mai exact ce ar trebui eu sa fac?

3 răspunsuri:
| DeeaDede1010 a răspuns:

Pai... Aceeasi proble.a e si la mine. Eu il iubesc, dar el nu-mi ofera niciun semn, de aceea eu te sfatuiesc sa-i spui ceea ce simti.

| WLMA explică (pentru DeeaDede1010):

Și dacă ar avea probleme de gândire și-ar fi dat seama de chestia asta. Poate de aia si uneori se comporta asa frumos.

| DeeaDede1010 a răspuns:

Problema*