| iubiricii a întrebat:

Imi place de un baiat am mai fost impreuna cu el. dar ne-am certat si el este foarte suparat pe mine. nici nu vrea sa ma vada sa sa vorbim. si nu stiu ce sa fac ca sa ma pot impaca cu el. cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Trebuia sa ne spui si motivul pentru care este asa suparat pe tine? si decind va ti certat? Si de ce ce i ai facut? Daca l ai inselat mai bine uital! Daca va ti certat de curind lasa l un timp pina se mai linisteste si pe urma mai incearca dar in nici un caz nu l teroriza! ok? Incearca cum ti am spus sa l lasi o perioada sa se linisteasca si pe urma incearca sa vorbesti cu el si sa i spui cit de mult il iubesti ok?
succes!

| iubiricii explică (pentru VadTot):

Ne certam foarte des si am hotarat sa ne despartim. eu m-am combinat cu un alt baiat dar nici nu ne-am pupat iar el este cu cea mai buna prietena amea daca ii mai pot spune asa. am fost de curand intr-o excursie si el era tot dupa aia ea si invers m-au ingnorat totalsad

| VadTot a răspuns (pentru iubiricii):

Pai daca el s-a combinat cu cea mai buna prietena a ta se pare ca a facut o din razbunare., iar fata respectiva este o,. nici nu stiu cum sa o numesc in fine! cu toate ca stiu ca iti este foarte greu dar iti recomand sa l uiti si sa nu te mai gandesti la el macar pentru o perioada cum ti am mai spus! Poate pur si simplu nu te mai iubeste sau poate nu te a iubit niciodata! Scuza ma ca ti dau un raspuns atit de dur dar pooate asta este si nu prea ai ce sa faci stii vorba aia dragoste cu forta nu se poate! Deci Concentreaaza te pe actualul tau iubit si fi fericita ok?

te pup.

3 răspunsuri:
| RalucaScumpika a răspuns:

Ai putea sa ii arati ca iti pare rau ca v-ati despartit si sa faci un gest romantic sau sa rogi o prietena sa-l cheme afara si sa fii si u cu ea si atunci ii explic totul pana la urma tot va trebui sa te asculte dupa e decizia lui:X