| alice_7164 a întrebat:

Imi place de un baiat care sta intr-un grup de rock-eri si fitzosi.ne cunoastem dar nu suntem prieteni.eu nu as sta niciodata in grupul acela mai ales ca nu m-ar primi cei care daja fac parte.eu nu prea vorbesc cu acel baiat si el nu prea pare interesat de mine-in concluzie nu avem nicio treaba unul cu celalalt. ce as putea sa fac ca sa ma placa sa sa vina sa vorbeasca si cu mine?

4 răspunsuri:
| simf a răspuns:

De exemplu sa-i zambesti de 3-4 ori cand va intalniti si apoi sa intri tu in vorba cu el. ce ma mira - eu n-am vazut rockeri fitosi, poate rockalari...

| rockaholic a răspuns:

Nu ascultati acelasi gen de muzica, nu mergee! [sorry, glumesc...ma mir cum pot fii rockerii considerati fitosi:O omffg!]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta.si am facut rost de is lui, vb des cu el. da nu avem nici o trebuie ca grupul lui de prieteni, si pana la urma am fs cu el. pur si simplu baga-te in seama cu el si propune-i sa iesitiwinkingBafta!

| Euuu1 a răspuns:

Atragei atentia cu ce ii place lui de exemplu noua piesa a formatiei lui preferate sau fa un efort si invata cate ceva despre fotbal(daca ii place)