| monimoni678 a întrebat:

Imi place de un baiat din liceul meu si nu stiu cum sa ii spun. Are parul blond si ochi caprui, deci ma topesc dupa baieti astia. Cand trec pe hol se uita la mine si imi zambeste apoi cand ma intreaba ce fac pare ca ma place, dar nu stiu sigur.

1 răspuns:
| Maioru a răspuns:

Te-a luat valul si ai uitat sa pui intrebarea. Vrei sa-i spui ca iti place dar esti timida? Atunci ii dai de inteles prin zambete, mod de purtare, fii sexi, atrage-l, fa-l sa se uite dupa tine si sa te abordeze el.Nu este greu, trebuie putin curaj pentru ca experienta nu ai dar va veni cu timpul.Asa ca treci la atac Moni.