| romida a întrebat:

:p sa vedeti ce mi s-a intamplat. deci am inceput si eu LICEU... Nu mi se pare prea genial, oricum. deci am dat la mate info ca sa ies ceva si sa invat. am avut acum un an un iubit timp de o luna pentru. ca i-am zis ca nu sunt pregatita si am incheiat povestea. acum la marele liceu am un baiat in clasa care pare de treaba. off! si acum tot se uita la mine, zambeste, ma intreaba ce fac, etc... deci el se uita la mine, ma uit si eu si ma intreaba : "de ce te uiti la mine?" ce sa-i zic?laughing ziceti-mi voi.
eu cand am inceput liceul eram "indragostita" de un timp de un tip. acum offff imi place un pic si nu prea de vladut asta din clasa mea. ce sa fac? acum chiar daca pare ciuda sa zic si e poveste banala toata chestia asta de copii/adolescenti. mi-a dat 2 like-uri pe fb si eu i-am dat inapoi...off.ce sa mai zic? ce as putea face? deci nu as vrea sa fiu si eu din aia care e cu baieti de la 15 ani.dar vremurile astea ma preseaza. ma tem sa nu fac un pacat. deci, maine-poimaine sigur imi va cere nr.-ul de tel si eu ca proasta nu stiu ce sa fac. deci ziceti-mi raspunsuri si chestii in toate cazurile, deci va implor sa va faceti putin timp liber! multumesc din adancul inimii(in loc sa ma preocupe scoala, dar asta e.)!

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu e nimic gresit sa incepi de la 15 ani cu o relatie, decat daca e sex laughing. Eu zic sa progresezi cu el, faci ce simti, nu ce impun vremurile. Chiar daca vremurile de azi "preseaza", tu faci cum consideri, cum simti si cum iti e tie mai bine. Cred ca ar trebui sa ii dai o sansa baiatului happy.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca ti-a dat DOUA LIKEURI :O inseamna ca e indragostit iulealaughing)

| romida explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Stiuuu... dar sunt gesturi care confirma chestia asta... nu o zic aiurea. vreau sa ma ajuti, nu sa razi ne sentimentele mele. :-(