| teodutza a întrebat:

Plac foarte mult un baiat de la mine din clasa dar nu stiu daca si el ma place, deoarece el este o fire mai glumeata si mi-e frica sa nu isi bata joc de mine.Si el d semne destul de multe ca ma place dar eu tot nu sunt sigura. Puteti sa ma ajutati va rog? id meu h2o_teo_ghiocel

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

El e glumet.Fi si tu. Din gluma in gluma ajungeti sa va cunoasteti si mai stiihee hee

| daniela.m a răspuns:

Pune pe un prieten de a lui sa-l intrebe

| SSPIR a răspuns:

Pai incearca sa-i dai semne clare lui ca ai vrea sa fii cu el...sa vezi ce reactie are!