| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un coleg cu care pana la inceputul semestrului 2 nu vorbeam aproape deloc si de la inceputul semestrului 2 a inceput sa faca misto de mine insa ma priveste la ore insistent si cand ma uit la el isi intoarce capu si disimuleaza insa cand sunt mai multi colegi face misto de mine. oare ma place?

2 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Eu zic k merita sa incerci sa afli happy... si harciogule laughing ai grija cu cine te combini... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric.Si eu te plac.