| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la inceputul semestrului a venit o fata noua la noi in clasa.In prima saptamana a inceput sa ii placa fe mine. La inceput nu imi placea dar apoi m-am îndrăgostit, a trecut aproape o luna de cand a zis ca ma place. Vineri un coleg ii tot spunea ceva de mine si a spus ca se pisa pe mine. Plus ca ieri la biologie m-a intrebat de ea si inca unui coleg ii place de ea, si nu stiu cum ea a zis ca pe niciunu nu vrea.Mai merita sa dau mesaj?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Dacă a vorbit așa despre tine, tu ce crezi, merita sa ii dai mesaj?

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Daca tu accepti faza cu pișatul, e strict problema ta.
Si daca nu vrea pe nimeni, e clar ca mai mult de un prieten asa, nu vei fi.

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca-i placea la inceput de tine?
Ai ghicit in stele?
Dupa cum vezi, ghicitul tau a fost de tot rasul, odata ce fata aia a confirmat ca nu te place deloc, daca "se pisa pe tine".
Invata sa nu mai inventezi povesti mincinoase, ca-i mai marea rusinea sa te vada oamenii, ca un copil mincinos.

| LoveSleep a răspuns:

Da, merită. Esti probabil maxim clasa a 9-a, nu lua lucrurile atat de in serios. Probabil era jenata pentru ca o tot stresa ăla.
Dă-i mesaj cu "am auzit ca te pisi pe mine. Astept sa-ti ceri scuze daca vrei sa-ti mai dau tema la Română".

| Andreeush a răspuns:

Dacă ea a zis că nu vrea pe nici unul din voi de ce să mai continui?

| AndyTM a răspuns:

Eu zic sa incerci sa ii dai mesaj.