| An0nnimul a întrebat:

La inceputul semestrului de scoala ce a trecut, a inceput sa-mi placa de o fata. Am inceput sa vorbesc cu ea si apoi am invitat-o la suc, imi tot zice ca nu are timp, gasea motive, eu fiind tot mai insistent m-a intrebat de ce tot tin faza cu sucul oare imi place de ea si i-am zis ca da.Ea a zis ca nu accepta relatiile intre colegi. Acum dupa ce a trecut scoala a inceput sa se de la mine, imi tot scrie mesaje, sincer simt ceva pentru ea dar nu ce simteam atunci, adica nu imi place sa ma cucereasca ea pe mine, parca imi dispare barbatia, masculinitatea.Nu mai simt aceea stare de a incerca sa fac ceva ce nu era al meu, sa fie al meu. Sincer nu stiu ce sa fac, sa-i dau sperante cu mi-a dat ea mie sau...
P.S: Eu sunt genul de baiat mai dur, mai arogant un pic de,, BAD BOY,,

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Lasa cocosul din tine, si raspunde-i la provocare.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Faptul ca iti scrie mesaje nu inseamna ca se da la tine. Si chiar daca se da, nu ar fi o problema sa o accepti. Ti-a stricat o parte din placerea vanatorii, dar daca se da la tine o face tot pornind de la ce ai facut tu primul. Nu iti dispare nimic, poti sa fii barbat si daca intri intr-o relatie cu ea. Masculinitatea nu dispare odata cu cucerirea fetei. Fa-o sa nu mai stie de ea cand e la tine in brate happy

| AlexDordea a răspuns:

Pai...daca iti place intr-adevar de fata asta, nu lasa niste fleacuri ca "cine abordeaza pe cine " sa intre între dragostea voastra. Daca te deranjeaza insa atat de mult lucrul asta nu lasa sa scrie ea prima, scriiei tu! Eu zic sa iesi cu ea, pana la urma tu nu ai nimic de pierdut; )