| CaTa2 a întrebat:

Imi place enorm de mult de un baiat, cum pot sa ii zic asta? imi e rusine sa ii zic si am nevoie de niste sfaturihee hee

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Alt mod in afara sa vorbesti cu el nu cred ca exista. Poi nomal ca prima data nu ii zici ca iti place de el.Prima data invita-l undeva intr-un parc (daca va cunoasteti de mai mult timp) la un film... iar daca nu il prea cunosti ar trebui sa te faci prietena cu prieteni lui ca sa vorbesti mai usor cu el.Sau uitate mai tot timpu la el si zambeste-i, uitate in ochi lui dar nici chiar sa sperie. Sper ca te am ajutat un pichappy bafta