| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata de la mine din liceu. Cand e pe langa mine se uita atent la mine iar cand intorc privirea spre ea se uita in alta parte. Am vorbit doar pe Facebook cu ea, niciodata in realitate. De cateva luni pur si simplu ma ignora pe Facebook.
Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Să vorbesti cu ea face-to-face.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai poate nu mai te place.A vazut ca nu ai trecut la actiune sau poate ca ii place de alt baiat.Ar trebui sa vorbesti cu ea in realitate sa o intrebi daca e suparata pe tine si daca nu te place ar trebui sa cauti alta fata, dragoste cu sila nu se poate.