| PrOEvolution a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.O fata se cam uita la mine de cam mult timp.De ex: 1)Cand sunt in tramvai si cand vorbesc cu cineva sau cand nu sunt atent se uita la mine iar daca intorc privirea se uita in alta parte.2)Cand stau langa ea, parca "ingheata" nu are curaj sa se intoarca sa ma priveasca in ochi.3)Cand trece pe langa mine nu ma baga in seama.Am vorbit cu ea pe facebook si mi-a spus ca are prieten,ma rog,dar chestia este urmatoarea: De ce se uita la mine si nu are curaj sa vorbeasca cu mine, fata in fata, cand ea are prieten? Ii place cumva de mine si nu are curaj sa spuna asta? Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca te place! Chiar daca are prieten asta n-o poate opri sa te placa, pentru ca nu poate poruncii inimii happy!
Deci daca iti place si tie de ea atunci pastreaza o legatura cu ea cat mai stransa, pentru ca ea acum nu stie sau nu vrea sa accepte dar se pare ca pe tine te place mai mult si in viitorul apropiat poti fi cu ea daca vei incerca acum sa te apropii mai mult de ea...
Bafta! happy

| PrOEvolution explică (pentru lpavel):

Hm.e ciudatica.Am incercat sa vorbesc cu ea f2f dar nu..nu scoate niciun cuvant, incerc sa vorbesc cu ea pe facebook, vede mesajul, dar nu vrea sa imi raspunda.E un caz mort, nu stiu ce sa zic.

1 răspuns: