| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte tare de o fata, si sunt si cu ea de putin timp problema este ca ea este foarte vorbareata, si eu sunt mai tacut. Imi place de ea foarte mult. Si sincer din cauza asta ma simt un pic pierdut, adică sunt conștient că asta nu ii place la mine, de zis normal ca nu imi spune. Mă puteți ajuta va rog!

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Pune`i si tu intrebari legate de ea, apoi te legi de ceea ce iti spune ca sa-i pui si mai multe intrebari. Fetele adora cand esti interesat de ele si in felul acesta nu vei ramane nici fara subiect.