| zalenik a întrebat:

Imi place mult de o fata, iar cand plecam de la scoala mergem cu tramvaiul in aceeasi directie. Ar fi frumos atunci cand vrea sa coboare din tramvai si isi ia la revedere sa o sarut sa ii spun ca o plac?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi chiar frumos, dar fi atent sa te placa cat de cat si ea ca sa nu te faci de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cunosti? Va vorbiti?

| zalenik explică (pentru anonim_4396):

Da o cunosc si vorbim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zalenik):

In acest caz, cred ca tramvaiul e un prilej potrivit pentru a-i spune ca o placi.
Succes.

| BLeur a răspuns:

Salut.

Ar fi tare prietene, dar ai grijă cum o faci şi pe ce ton o spui. Sper să fie bine şi să te placă şi ea.
Dar, înainte de asta dă-i un semn că o placi şi vezi dacă răspunde sau nu, aşa vei fi sigur de reacţie.

Baftă.
Id-ul meu: toxicc. drops, dacă mai ai nevoie de vreun sfat.

| Maraaaaaa a răspuns:

Ar fi adorabil. Ai fi cu un pas mai aproape de a o cuceri, daca n-ai facut-o deja. Incearca happy