| N0Nam3xD a întrebat:

Azi ies cu o fata pentru prima data.Ma duc la ea si plecam de acolo (o sa o iau din fata blocului).Ma gandeam sa ii iau un trandafir dar nu stiu daca e bine ca ar trebui sa urce iar sa sa il duca si cred ca maicasa e acasa si nu stiu daca ste cu cine iese... Imi e sa nu ii fac probleme. Am intrebat.o unde ar vrea sa mergem si a zis ca intr.un parc. Deci ce parere aveti. Tot azi vreau sa ii spun ca vreau sa fim impreuna. Eu o plac ea ma place. Fundaa.
PS: Avem 15ani.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul va fi perfect in cazul in care te vei comporta ca un adevarat gentleman. Succes.

| N0Nam3xD explică (pentru corbulalbrosu):

S-au schimbat planurile... Iesim intr-un alt parc si ne intanlim direct acolo deci merge o floare

| corbulalbrosu a răspuns (pentru N0Nam3xD):

Firul de trandafir va avea aceeasi semnificatie indiferent de conjunctura.Pentru a-i demonstra atasamentul tau si sentimentele tale fata de ea te sfatuiesc sa o tii cat mai mult de mana.Va percepe si va avea sentimentul caeste intr-adevar iubita si ocrotita. Succes.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic totusi sa-i iei un trandafir, va aprecia foarte mult gestul iar unde sa-l lase va descurcati voi pe moment.

| Betrix a răspuns:

Ce frumos din partea ta sa ii dai un trandafir.