| elutzagty a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar el nu ma vrea deci practic nu ma place si stau dupa el de 7 luni si nu si nu... a zis cas alintata si cu fite. am fost cu el o luna si m-a lasat a stat la vrajeala

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Asa si...nu inteleg acum.asta ar trebui sa fie o intrebare?

| ronnieron a răspuns:

Pai mai cauta pentru ca nu este singurul baiat din lume pe care il vei place si nici ultimul care te va face sa suferi...scuze dar chiar asa e... funda te rog!

| Denisa76 a răspuns:

Daca ti-a spus ca nu te place nu prea are sens sa "selivezi" dupa el.Nu este singurul baiat de pe planeta, incerca sa iti cauti altul. Poate nu azi, poate nu peste 2 ani, dar sigur acolo undeva se afla jumatetea ta. Poate este bine sa contiunuii sa filtrezi daca crezi ca ai sanse, sa incerci sa fi imai putin fitoasa.Sau ai putea sa te prefaci: vb cu o prietena si ai grija sa te auda, pr. sa ii spui "ce super e ubiul meu, ieri mi-a dat un lant asa dragut." apoi vezi daca este gelos. Daca nu da nici un semn de gelozie inseamna ca...chiar nu te place, si nu are sens sa te mai strofoci pentru el

| ionutzsiatat a răspuns:

Buna Costyna! fii atenta eu sunt baiat si stiu mai bine,(zic eu) happy daca baiatul te ignora incearca sa te faci k nu il bagi in seama si vorbete cu baietii in prezenta lui sau fa-ti un prieten cu care sa il oftici pe el sa vada cu adevarat ce a pierduthappy nici o fata nu merita sa se umilesca pentru un baiat toti baietii sunt la fel doar k sunt cu mai multe "fete" asta inseamna k nu te merita!winking acum faci ce vrei. asta este parerea mea, aproape toaTE FETELE SUNT FRUMOASE SI IN PLUS FIECARE ESTE FRUMOAS SI SPECIAL IN FELUL LUI... DE CURIOZITATE CAT ANI AI? happy SPER CA AM FOST DE AJUTOR :*