| ana_3253 a întrebat:

Imi place un baiat dar nu stiu daca si lui i place de mine...nu am vb niciodata. ne-am spus Buna si atat.

Răspuns Câştigător
| anonima16 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti` cu el sau cu cineva din gasca lui`...Si cand ai sa-l cunosti mai bine o sa-ti dai seama din comportamentu` lui happy daca sta tot pe langa tine se uita tot la tine`hee hee bafta`... a da si apropo` straight face daca'ti place de el dp un timp` dp ce te intelegi mai bine cu el incearca sa ii spui ce simti`winking nu astepta pentru ca poate sa ti`l sufle altawinking

3 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Sii...
Unde e intrebarea? straight face

| St!L a răspuns:

Fi draguta cu el, cere-i id de mess, vorbeste cu el si dupa ceva timp intreaba-l daca te placebig grin

| Seline a răspuns:

Si care-i intrebarea?