| anonim_4396 a întrebat:

Imi placea de o fata din clasa dar de cand un coleg i spusese ca o plac nu mai ma baga in seama. dar intr-o zi din saptamana speciala dintre toti colegi ma invitat sa stau langa ea in banca [e acelasi scaun] findca nu mai erau locuri. eu zic ca ea ma place. voi ce credeti? funda

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Te place.

| MrsDraguttza a răspuns:

Daaa. noi fetele mai facem asta
Suntem conplicate
adica ne simtim mandre cand ne place un baiat dar in acelasi timp vrem sa dovedim in fata prietenilor ca nu este de nasul nostru si ca nu ne merita
Sigur te place
doar sa fi putin rabdator
Poate ca ii e rusine
Mai asteapta putin si xand vezi ca e in "toane" mai bune intreab-o personal
si nu mai vb cu alti baieti despre asta

Crede-ma si fatele fac la fel cu baietii
tu doar af ce simti nu ce zic altii

| cosmin001 a răspuns:

Bai sincer eu cred ca si ea te place, doar ca s-a simtit rusinata cand a aflat ca si tu o placi... parerea mea (tu cati ani ai?)

| marian58 a răspuns (pentru cosmin001):

14 ani anul asta implinec 15