| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se trimit melodii/poze prin bluetooth de pe telefon pe calculator?batting eyelashes
Cat mai detaliat, daca se poate!happy
Multumesc! Dau si Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| LastWord a răspuns:

E un fel de "chestiuta" mica laughing care se cumpara, ( Bluesoleil ) thinking si.cand o cumperi primesti si un CD de instalare. Nu stiu cum sa explic mai clar, altii sper sa fie mai inspirati! succes big grin

1 răspuns:
| ovishadow a răspuns:

Te duci la magazin si ceri sa-ti dea Bluesoleil il cumperi te duci acasa bagi CD-ul pe care il cumperi il instalezi cam asta ar fisper ca te-am ajutat.