| bolly a întrebat:

Imi puteti spune ceva status. thinking despre. ceva gen :'Fata s-a desp de un baiat. si vrea sa-i faca in ciuda' laughing. Am nevOiee! love struck Fundabatting eyelashes. Mercii mult :*:*

5 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

POti sa pleci ma doare n cot laughing
baietii sunt peste tot smug
bye, bye! ramai cu bine! wave
Vezi ca intreaba curvele de tinewinking

| Adryana98 a răspuns (pentru BeautyTeacher):

Misto rau de tot astalaughing

| sirena1 a răspuns:

Viata e frumoasa asa ca trebuie sa profiti la MAXIM!
Ma simt bine-n pielea mea si nu vreau sa schimb asta.
Ce glume frumoase mi-ai spus/pentru toata ziua m-ai binedispus :*
Acum depinde si cu ce te-a suparat si cam cu ce ai vrea sa "ii scoti ochii" indirect prin status happy
Bafta iti urez

| Bublles a răspuns:

Am pus suflet in cateva momente de azi STOP sentimente! O sa rad, o sa traiesc dar fara sa iubescwinking:X

| Ada_2475 a răspuns:

Sunt singura te-am uitat nici nu stii ce ai pierdut acum mi-am asit pe altul cu tine m-am jucat ai fost asa de prostut asa ca te-am uitat